9 hodnocení

katia Merino Baby Degradé

Exkluzivní 100 % mulesing-free merino vlna nejen na dětskou výbavičku. Užijte si barevné přechody v tomto 200 g klubíčku, které má návin 660 m. Doporučená síla jehlic je 3-3,5 mm. Ke každému klubíčku navíc návod na dětskou deku nebo pytel ZDARMA.

Varianta
Můžeme doručit do:
- 10.2.2023 - Zvolte variantu
Momentálně nedostupné Skladem (3 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: katia
580 Kč
Kategorie: katia
Složení: merino vlna
Tloušťka: A - fingering

Mulesing-free 100% merino vlna pro dětské svetříky, deky, zavinovačky a mnoho dalšího. Každé klubko má 200 g, návin 660 m a jsou v něm krásné barevné přechody, takže již z jednoho klubíčka vytvoříte zajímavou deku nebo šátek. Pro dámský svetr velikosti M Vám pak budou stačit 3 klubka.

Díky ošetření "Total Easy Care Wool" budou Vaše pletené výrobky i po vyprání v pračce stále jako nové. S Total Easy Care můžete Vaše výrobky také sušit v sušičce za použití šetrného programu.

Co znamená "mulesing-free"? Stále více pletařů i pletařek se zajímá o původ úžasné merino příze ze které pletou a nejsou jim lhostejné podmínky, ve kterých ovečky žijí. Společnost Katia dbá na původ merino vlny, a proto své produkty označuje pečetí "mulesing free", což garantuje, že žádná ovečka neprošla praktikou mulesingu, což je chirurgický zákrok, při kterém se malým jehňatům odřízne kůže kolem zadečku. 

!Berte prosím na vědomí, že barva produktu se může lišit dle nastavení Vašeho zařízení, přestože se snažíme o maximální věrohodnost.

 

ZÁKLADNÍ FAKTA

 

obr11

 SLOŽENÍ

 100 % merino vlna

 

  DOPORUČENÁ  SÍLA JEHLICobr2b

  3 - 3,5 mm (háček 3,5 mm)


obr33

 SKUPINA PŘÍZÍ

A (26 - 23 ok) / fine

 

obr4

  VÁHA/NÁVIN

  200 g = cca 660 metrů

 

obr5

   ZKUŠEBNÍ VZOREK

   10 x 10 cm = 26 ok x 32 řad

 

obr6 POKYNY K ÚDRŽBĚ

 možno prát v pračce, max. 30°C/možno sušit v sušičce na šetrný program 

 

 

Zpět do obchodu