O nás

Jsme dva, Leona a Zdeněk a rádi cestujeme. Před několika lety jsme navštívili Peru a tato země nám učarovala. Především ty roztomilé lamy, co se všude pasou... Ten klid vysoko v horách... Milí lidé a krásné tradice...

Když se nám narodily děti, vrátila jsem se ke svému dávnému koníčku, k pletení a háčkování. Začala jsem pracovat s přízemi značky DROPS, protože mají spoustu návodů v češtině a s oprášením paměti mi také pomohla jejich názorná videa. S tím, jak se zvyšovala zásoba přízí, rostla i myšlenka otevřít si vlastní obchod. Dovézt příze přímo z Peru pro nás byla jasná volba. Vyjednali jsme první várku luxusních přízí Amano Yarns a jsme nadšení, že Vám je můžeme exkluzivně představit. Naši nabídku jsme rozšířili o We Are Knitters, protože jejich modely jsou naprosto úžasné a značku Katia, která má širokou nabídku do každého počasí. Do budoucna máme v plánu nabídku rozšiřovat o další zajímavé značky.

Jsme mladý e-shop, ale těšíme se na všechny radosti (i starosti), které nám to přinese. 

Přejeme příjemné tvoření!

CHLUPATÁ LAMA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení