9 hodnocení

Prací prostředek na vlnu a kašmír

Organický prací prostředek na vlnu a kašmír je obzvláště jemný a lze jej použít na všechny druhy přízí. Skládá se ze snadno biologicky odbouratelných složek a extraktu z mýdlovce - rostliny, která se k praní prádla používala již od středověku. 

Prací prostředek je certifikován společností ECO-Control podle nejnovější normy NCP Nature Care Products Standard. Tato norma je ekologickým označením pro produkty každodenní péče včetně mycích a čisticích prostředků vyrobených z přírodních složek, které neznečišťují životní prostředí.

200 ml recyklovatelná skleněná láhev s dřevěným uzávěrem, pro 20 praní v ruce.

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Skladem (6 ks)
Značka: Pascuali
390 Kč
1500x1500 waschmittel bild Kopie
Tip

Prací prostředek na vlnu a kašmír s extraktem z mýdla je univerzální prací prostředek pro ruční praní i praní v pračce. Extrakt z mýdlovce zajišťuje jemné mytí. Může být použit s jemnými vlákny, jako je alpaka, kašmír a hedvábí. Bez ohledu na tvrdost vody jej lze použít s teplotami mezi 30°C a 95°C. Kyselina mléčná v pracím prostředku zajišťuje přirozené změkčení vody a snižuje usazování vodního kamene v pračce, čímž se minimalizuje použití odvápňovacích prostředků a aviváže.

  • Všechny složky jsou biologicky odbouratelné a vyrobené z obnovitelných surovin. 
  • Bez barviv a vůní
  • Vhodné pro osoby alergické na vůně
  • Bez testování na zvířatech
  • Veganské
  • Bez enzymů
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních, obnovitelných surovin
  • Vyrobeno v Německu

Dávkování:
V pračce: 1 uzávěr na prací cyklus pro 4,5 kg suchého prádla

Ruční mytí: cca. 10 ml (jedna čajová lžička) na 5 l vody.

Pletený kus jemně namočte bez třepání. Opláchněte a jemně vymačkejte přebytečnou vodu. NEždímejte. Položte jej naplocho na ručník na suché místo na chladném místě.

Poznámka: Vždy prosím dodržujte pokyny výrobce, abyste zajistili, že o vaše oblečení bude optimálně postaráno!

Značka Pascuali produkuje vysoce kvalitní příze šetrné k životnímu prostředí, s důrazem na každý aspekt výroby. Podporuje malé farmy a farmáře a v jejich nabídce nenaleznete žádné umělé materiály. Historie značky sahá do roku 2008, kdy jako první vytvořili tkz. museling free merino přízi. Od té doby stále vyvíjí nové, inovativní příze z luxusních materiálů. Jejich nabídka obsahuje jak veganské příze z bambusu, kukuřice nebo kopřivy, tak příze z těch nejvíce ceněných zvířat jako lama vikuňa nebo quivit.

Zpět do obchodu